Wlatujemy w sezon 2016!

Kwi

Strefa dla nowych zawodników:

Aby w sezonie 2016 przyłączyć się do klubu należy:

1. Wypełnić deklarację członkowską, która znajduje się na stronie w zakładce “Druki”, następnie wysłać ją mailem na adres: agata.stachowiak.nekla@wp.pl.

2.Wpłacić na konto klubowe, lub osobiście dostarczyć do siedziby klubu składkę członkowską wartości 200 złotych.

3. Dostarczyć (podobnie jak wyżej osobiście lub mailowo) aktualne badania lekarskie.

Wypełnienie wszystkich ww kroków obliguje do nabycia licencji sportowej pod patronatem Motorowego Klubu Sportowego Nekla.

Strefa dla obecnych zawodników klubu:

Przypominam, że pełnoprawnym zawodnikiem klubu, jest się wtedy, gdy zostanie uiszczona składka członkowska na dany rok. Zawodnik klubu zobowiązany jest również do obecności na zebraniu klubowym, bądź zapoznania się z ustaleniami zarządu dotyczącymi nadchodzącego sezonu.

Wszelkie pytania można kierować pod numer 724 440 719 lub na maila agata.stachowiak.nekla@wp.pl.