Wyniki Klasyfikacji Generalnej

Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2012
Lp. Imię i Nazwisko Klasa R9         Rosówek RAZEM
Poz Pkt
1 Andrzej Szalbierz Weteran 1 100 900
2 Marek Begier MX1 3 92 855
3 Sebastian Rymacki MX1 1 100 856
4 Bogusław Sulkowski MX2 2 94 827
5 Patryk Rybarczyk MX2 Junior 1 100 821
6 Leszek Stachowawiak MX1 5 80 720
7 Jakub Nowicki MX2 Junior 2 94 723
8 Przemysław Bandosz MX2 5 78 661
9 Michał Pawłowski MX2 11 64 585
10 Przemysław Nowak MX2 24 34 441
11 Adrian Marciniak MX2 Junior 18 30 466
12 Marcin Nowak MX2 14 58 381
13 Mariusz Wesołowski Weteran 11 60 375
14 Mikołaj Lenartowski MX2 Junior 314
15 Jakub Podejma MX2 311
16 Krzysztof Jabłoński MX2 292
17 Marcin Bandosz MX65 4 86 352
18 Artur Nowak MX2 20 42 290
19 Tomasz Rybiński MX1 242
20 Marek Pawlaczyk Weteran 238
21 Ireneusz Rybiński MX1 228
22 Agata Stachowiak MX2 Junior 6 80 266
23 Mateusz Lenartowski MX2 156
24 Krzysztof Grenda MX2 26 28 181
25 Mathijs Beerkens Weteran 135
26 Bartosz Stachowiak MX85 13 29 143
27 Patryk Karasiński Quad Lic.C 80
28 Piotr Dądaj MX1 76
RAZEM DLA KLUBU X 1249 11999

 

 

 Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

 Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2012
Lp. Imię i Nazwisko Klasa R6            Nekla R7          Konikowo R8          Nowogard
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
1 Andrzej Szalbierz Weteran 1 100 1 100 1 100
2 Marek Begier MX1 1 100 1 97 2 94
3 Sebastian Rymacki MX1 2 94 2 95 1 100
4 Bogusław Sulkowski MX2 1 97 4 78 2 94
5 Patryk Rybarczyk MX2 Junior 2 93 1 93 3 88
6 Leszek Stachowawiak MX1 5 82 6 78 4 86
7 Jakub Nowicki MX2 Junior 1 95 3 86 2 92
8 Przemysław Bandosz MX2 4 86 11 58 5 80
9 Michał Pawłowski MX2 6 78 6 74 7 68
10 Przemysław Nowak MX2 12 55 18 47 16 51
11 Adrian Marciniak MX2 Junior 7 72 11 64 10 60
12 Marcin Nowak MX2 13 55 14 55 12 60
13 Mariusz Wesołowski Weteran 16 52 12 56
14 Mikołaj Lenartowski MX2 Junior 9 68 8 65
15 Jakub Podejma MX2 18 45 26 32 32 9
16 Krzysztof Jabłoński MX2 2 95
17 Marcin Bandosz MX65 5 84 3 90 2 92
18 Artur Nowak MX2 22 37 29 28 20 43
19 Tomasz Rybiński MX1 13 55 11 64 14 29
20 Marek Pawlaczyk Weteran
21 Ireneusz Rybiński MX1 9 64 9 66
22 Agata Stachowiak MX2 Junior 24 18 6 78 3 90
23 Mateusz Lenartowski MX2 15 49 15 52
24 Krzysztof Grenda MX2 26 29 35 16 29 27
25 Mathijs Beerkens Weteran 18 47 3 88
26 Bartosz Stachowiak MX85 14 56 12 58
27 Patryk Karasiński Quad Lic.C
28 Piotr Dądaj MX1 7 76
RAZEM DLA KLUBU X 1735 X 1394 X 1534
Lp. Imię i Nazwisko Klasa R3       Oborniki R4        Ostrów Wlkp. R5        Chojna
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
1 Andrzej Szalbierz Weteran 1 100 1 100 1 100
2 Marek Begier MX1 2 95 2 97 3 92
3 Sebastian Rymacki MX1 3 92 1 97 1 97
4 Bogusław Sulkowski MX2 3 92 1 100 2 94
5 Patryk Rybarczyk MX2 Junior 17 50 2 97 1 100
6 Leszek Stachowawiak MX1 6 78 6 78 5 80
7 Jakub Nowicki MX2 Junior NK 0 3 86 3 88
8 Przemysław Bandosz MX2 9 63 14 56 8 66
9 Michał Pawłowski MX2 10 61 6 72
10 Przemysław Nowak MX2 18 47 23 37 17 55
11 Adrian Marciniak MX2 Junior 63 8 68 15 56
12 Marcin Nowak MX2 22 39 14 56
13 Mariusz Wesołowski Weteran 16 52 13 54 18 47
14 Mikołaj Lenartowski MX2 Junior 14 53
15 Jakub Podejma MX2 22 37 18 42 22 40
16 Krzysztof Jabłoński MX2 97 1 100
17 Marcin Bandosz MX65
18 Artur Nowak MX2 27 29 23 37
19 Tomasz Rybiński MX1
20 Marek Pawlaczyk Weteran 11 59 12 58
21 Ireneusz Rybiński MX1
22 Agata Stachowiak MX2 Junior
23 Mateusz Lenartowski MX2
24 Krzysztof Grenda MX2 35 12 28 24
25 Mathijs Beerkens Weteran
26 Bartosz Stachowiak MX85
27 Patryk Karasiński Quad Lic.C 5 80
28 Piotr Dądaj MX1
RAZEM DLA KLUBU X 1049 X 1152 X 1204

 

Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2012
Lp. Imię i Nazwisko Klasa R1 – Nekla R2 – Wschowa
Poz Pkt Poz Pkt
1 Andrzej Szalbierz Weteran 1 100 1 100
2 Patryk Rybarczyk MX2 Junior 1 100 1 100
3 Marek Begier MX1 2 94 2 94
4 Jakub Nowicki MX2 Junior 2 90 3 92
5 Sebastian Rymacki MX1 1 95 5 86
6 Bogusław Sulkowski MX2 Junior 4 86 2 92
7 Przemysław Bandosz MX2 3 88 4 86
8 Michał Pawłowski MX2 6 78 3 90
9 Leszek Stachowawiak MX1 5 82 7 76
10 Mikołaj Lenartowski MX2 Junior 11 62 8 66
11 Marek Pawlaczyk Weteran 10 65 13 56
12 Przemysław Nowak MX2 15 54 11 61
13 Jakub Podejma MX2 17 50 13 56
14 Ireneusz Rybiński MX1 14 54 18 44
15 Tomasz Rybiński MX1 17 50 19 44
16 Artur Nowak MX2 23 36 21 38
17 Marcin Nowak MX2 12 58
18 Mateusz Lenartowski MX2 14 55
19 Mariusz Wesołowski Weteran 14 54
20 Adrian Marciniak MX2 Junior 15 53
21 Krzysztof Grenda MX2 33 20 29 25
22 Rafał Karalus MX2 25 31
23 Wojciech Jerzakowski MX2 29 21

RAZEM DLA KLUBU

X

1337

X

1345

R1 – I runda 14.04.12 Nekla
R2 – II runda 3.05.12 Wschowa

Zobacz wyniki na motoresults.pl

2011


Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2011
Lp. Imię i Nazwisko Klasa Nr Start R8 R9 R10 RAZEM
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
1 Marek Begier Otwarta 2 199 1 50 2 47 1 50 441
2 Sebastian Rymacki Otwarta 1 55 1 47 2 44 1 47 391
3 Michał Pawłowski Otwarta 2 5 4 34 7 28 6 32 261
4 Andrzej Szalbierz Weteran 64 WK 0



198
5 Leszek Stachowawiak Otwarta 2 33 11 21 12 19 9 24 195
6 Mathijs Beerkens Weteran 32 1 50

1 47 192
7 Jakub Nowicki Junior 15 3 40

6 32 188
8 Patryk Rybarczyk Junior 14



8 24 122
9 Tadeusz Pawłowski Weteran 12





118
10 Krzysztof Jabłoński Otwarta 2 6



4 36 70
11 Przemysław Bandosz Otwarta 2 26 5 30 8 25 0 0 101
12 Tomasz Gollob Otwarta 2 262



7 29 62
13 Bogusław Sulkowski Młodzik.C 96



1 50 50
14 Szymon Filipiak Quad Lic.C 119





41
15 Mikołaj Lenartowski Junior 29





41
16 Mariusz Wesołowski Weteran 42 32
17 Sławomir Mikołajczak Quad Lic.C 66





24
18 Mateusz Lenartowski Otwarta 1 36





22
19 Marek Pawlaczyk Weteran 24 21
20 Jakub Podejma Otwarta 1 21





12
21 Piotr Samoląg Otwarta 2 99





9
22 Rafał Karalus Otwarta 1 177





8
23 Tomasz Rybiński Otwarta 2 49 27 0



6
24 Piotr Dądaj Otwarta 1 26





3
25 Ireneusz Rybiński Otwarta 2 9 26 0



0
26 Maciej Walenciak Otwarta 2 57





0
27 Dominik Wieczorek Otwarta 2 23







RAZEM DLA KLUBU X X 272 X 163 X 371 2608



R8 – VIII runda 18.09.2011 Wschowa







R9 – IX runda 9.10.2011 Rosówek







R10 – X runda 23.10.2011 Mirocin







WK – wykluczony decyzją sędziego









Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2011
Lp. Imię i Nazwisko Klasa R4 R5 R6 R7 RAZEM
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
1 Marek Begier Otwarta 2 1 50 1 25 3 42 3 44 294
2 Sebastian Rymacki Otwarta 1 6 27 3 20 3 40 1 43 253
3 Andrzej Szalbierz Weteran 3 40 7 14 6 32 9 23 198
5 Michał Pawłowski Otwarta 2 7 27 13 8 7 28 6 29 167
6 Leszek Stachowawiak Otwarta 2 6 28 11 10

9 23 131
4 Tadeusz Pawłowski Weteran
0 8 13



118
9 Jakub Nowicki Junior





4 34 116
7 Patryk Rybarczyk Junior 6 27





98
8 Mathijs Beerkens Weteran







95
10 Krzysztof Jabłoński Otwarta 2 3 36





70
13 Przemysław Bandosz Otwarta 2



16 13

46
11 Szymon Filipiak Quad Lic.C







41
16 Mikołaj Lenartowski Junior





9 23 41
12 Tomasz Gollob Otwarta 2







33
18 Mariusz Wesołowski Weteran 14 14 18 3 20 4 16 11 32
14 Sławomir Mikołajczak Quad Lic.C







24
17 Mateusz Lenartowski Otwarta 1





18 8 22
15 Marek Pawlaczyk Weteran 11 21



21
19 Jakub Podejma Otwarta 1 15 12 24 0



12
20 Piotr Samoląg Otwarta 2







9
21 Rafał Karalus Otwarta 1





21 3 8
23 Tomasz Rybiński Otwarta 2

27 0 20 4

6
22 Piotr Dądaj Otwarta 1







3
24 Ireneusz Rybiński Otwarta 2







0
25 Maciej Walenciak Otwarta 2







0

Bogusław Sulkowski Młodzik.C







0

Dominik Wieczorek Otwarta 2









RAZEM DLA KLUBU X 282 X 93 X 163 X 241 1838


R4 – IV runda 3.07.2011 Nekla






R5 – V runda 17.07.2011 Chojna








R6 – VI runda 14.08.2011 Koszalin








R7 – VII runda 3.09.2011 Oborniki







Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2011
Lp. Imię i Nazwisko Klasa Nr Startowy R1 R2 R3 RAZEM
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
1 Marek Begier Otwarta 2 199 1 47 2 44 2 42 133
2 Sebastian Rymacki Otwarta 1 55 4 40 4 38 2 45 123
3 Tadeusz Pawłowski Weteran 12 4 36 2 42 7 27 105
4 Mathijs Beerkens Weteran 32 2 42 17 6 1 47 95
5 Andrzej Szalbierz Weteran 64 1 50 11 21 12 18 89
6 Jakub Nowicki Junior 15 4 38 2 44 82
7 Michał Pawłowski Otwarta 2 5 13 17 7 27 6 31 75
8 Patryk Rybarczyk Junior 14 8 27 13 17 8 27 71
9 Leszek Stachowawiak Otwarta 2 33 9 22 9 24 9 24 70
10 Szymon Filipiak Quad Lic.C 119 11 19 10 22 41
11 Przemysław Bandosz Otwarta 2 26 6 33 33
12 Tomasz Gollob Otwarta 2 262 5 33 33
13 Sławomir Mikołajczak Quad Lic.C 66 9 24 24
14 Mikołaj Lenartowski Junior 29 11 18 18
15 Mateusz Lenartowski Otwarta 1 36 13 14 14
16 Piotr Samoląg Otwarta 2 99 23 0 16 9 9
17 Rafał Karalus Otwarta 1 177 32 0 21 5 5
18 Piotr Dądaj Otwarta 1 26 23 3 3
19 Tomasz Rybiński Otwarta 2 49 34 0 21 2 2
20 Ireneusz Rybiński Otwarta 2 9 30 0 0
21 Maciej Walenciak Otwarta 2 57 33 0 0
22 Krzysztof Jabłoński Otwarta 2 6
23 Dominik Wieczorek Otwarta 2
24 Jakub Podejma Otwarta 1
25 Bogusław Sulkowski Młodzik.C 96 0 0

RAZEM DLA KLUBU X X 463 X 301 X 261 1025
R1 – I runda 2.05.2011 Nekla
R2 – II runda 4.06.2011 Oborniki
R3 – III runda 19.06.2011 Nowogard

 

 

Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla




Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2010


Imię i Nazwisko Klasa R5 R6 R7 R8
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
Marek Begier Otwarta 2 1 50 1 50 2 44 1 50
Andrzej Szalbierz Otwarta licencja 2 44 2 44 5 32 2 44
Michał Pawłowski Otwarta 2 7 29 4 37 5 32 4 36
Bogusław Sulkowski Młodzik.C

3 40 3 40 4 40
Przemysław Bandosz Otwarta 2 4 35 3 37 3 38 3 40
Leszek Stachowawiak Otwarta 2 9 23 13 16 8 25 8 24
Sławomir Mikołajczak Quad Lic.C 5 34 5 34 5 20

Tadeusz Pawłowski Weteran 3 42 6 30



Jakub Nowicki Junior



7 28 7 26
Piotr Dądaj Otwarta 1





10 21
Jakub Podejma Otwarta 1 15 14 14 15



Dominik Wieczorek Otwarta 2



21 3 0 0
Tomasz Rybiński Otwarta 2





15 10
Rafał Karalus Otwarta 1





15 13
Piotr Samoląg Otwarta 2







RAZEM DLA KLUBU X 271 X 303 X 262 X 304










R5 – V runda 13 czerwiec Nowogard


R6 – VI runda 27 czerwiec Chojna


R7 – VII runda 18 lipca Wschowa


R8 – VIII runda 25 lipca Nekla


Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2010Imię i NazwiskoKlasaR9R10RAZEMPozPktPozPktMarek BegierOtwarta 2533243445Andrzej SzalbierzOtwarta licencja143342385Michał PawłowskiOtwarta 2728727297Bogusław SulkowskiMłodzik.C150247286Przemysław BandoszOtwarta 2242342234Leszek StachowawiakOtwarta 21024825204Sławomir MikołajczakQuad Lic.C



179Tadeusz PawłowskiWeteran5321218194Jakub NowickiJunior

631167Piotr DądajOtwarta 1



31Jakub PodejmaOtwarta 1

21233Dominik WieczorekOtwarta 2



16Tomasz RybińskiOtwarta 2240

13Rafał KaralusOtwarta 1



13Piotr SamolągOtwarta 2



0RAZEM DLA KLUBUX252X2772497






R9 – IX runda12 września




R10 – X runda26 września




Klasyfikacja Klubowa MKS Nekla


Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej w MOTOCROSSIE 2010


Imię i Nazwisko Klasa R1 R2 R3 R4
Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt Poz Pkt
Marek Begier Otwarta 2 1 47 2 45 1 43 3 40
Andrzej Szalbierz Otwarta licencja 4 36 3 40 13 17 2 43
Michał Pawłowski Otwarta 2

4 36 3 36 5 36
Bogusław Sulkowski Młodzik.C 5 33 1 36



Przemysław Bandosz Otwarta 2







Leszek Stachowawiak Otwarta 2 14 15 9 23 15 13 12 16
Sławomir Mikołajczak Quad Lic.C 8 31 5 34

8 26
Tadeusz Pawłowski Weteran



3 40 5 32
Jakub Nowicki Junior

5 32 8 26 10 24
Piotr Dądaj Otwarta 1

17 10



Jakub Podejma Otwarta 1

22 2



Dominik Wieczorek Otwarta 2 19 3 18 10



Tomasz Rybiński Otwarta 2

20 3



Rafał Karalus Otwarta 1

25 0

22 0
Piotr Samoląg Otwarta 2 22 0





RAZEM DLA KLUBU X 165 X 271 X 175 X 217










R1 – I runda 25 kwiecień Mirocin Dolny
R2 – II runda 1 maj Nekla
R3 – III runda 16 maj Głogów
R4 – IV runda 22 maj Oborniki