Ciekawostki

W damskiej torebce

torebki damskieKażdy mężczyzna jest zafascynowany tym, co kryją w sobie torebki damskie. Nawet najbardziej przeciętna, mała torebka to prawdziwa skarbnica różnych przedmiotów, które mogą się okazać przydatne przy różnych okazjach. Przede wszystkim są to przedmioty przydatne na co dzień, takie, z których kobieta korzysta. Znajdą się tam więc: telefon komórkowy, klucze do samochodu, jeśli właścicielka jest zmotoryzowana, chusteczki higieniczne. Większe torebki damskie pomieszczą także długopis i notes, a często terminarz i kalendarz pełne informacji o planach danej kobiety. Przeglądając torebki damskie znajdziemy też miętowe cukierki lub gumy do żucia odświeżające oddech, które przydają się na spotkaniach, nie tylko biznesowych.

torby damskieWiele pań nosi ze sobą także inne rzeczy, które mogą się przydać w różnych sytuacjach. Na przykład proszki od bólu głowy (to standard spotykany u większości pań), ale także wodę utlenioną, plaster czy jeszcze szerszy asortyment rodem z apteczki. Panie lubią być gotowe na każdą sytuację. Kobiety mają także często w swoich torbach stroje gimnastyczne, jeśli po pracy wybierają się na przykład na siłownię czy na modne ostatnio kursy tańca. Wiele pań wypycha swoje torebki damskie książkami, jeśli uczą się wieczorami jakiegoś języka obcego. Jednym słowem im bardziej aktywna kobieta, tym więcej znajdziemy ciekawych przedmiotów w jej torbie. Jedyny problem, jaki panie często mają, to odnalezienie poszukiwanego przedmiotu, zwłaszcza jeśli jest mały, a torebka nie ma wystarczającej ilości przegródek.

Similar Posts