Ciekawostki

Ciężki żywot wizażysty

Wielofunkcyjność pojemników na kosmetyki jest bardzo ważna, styliści i makijażyści mają niewyobrażalnie dużą ilość rzeczy , które muszą mieć ze sobą przy najróżniejszych pokazach mody, sesjach zdjęciowych ,czy prezentacjach makijażu na sklepowej promocji. Kuferek w jaki zaopatrzony jest artysta wykonujący sztukę malowania twarzy posiada niezliczoną ilość przegródek, pojemników, szuflad i innych zakamarków gdzie chociaż można by schować temperówkę.
Począwszy od ogromnej palety barw cieni ,błyszczyków, pomadek,kredek do oczu a skończywszy na imponującej ilości pędzli, podkładów do twarzy czy korektorów. Osoba pracująca w tym fachu musi mieć również odpowiedni sprzęt do przenoszenia swoich najcenniejszych gadżetów .
Torby i torebki najlepiej skórzane bo są wytrzymałe, często są to polecane torby skórzane i bynajmniej nie wyglądają jak zwykłe torby damskie,są to duże designerskie i bardzo drogie torby od najlepszych producentów wykonane z najlepszych materiałów spełniając najbardziej wygórowane oczekiwania kupującego. Na koniec przydałby się odpowiedni transport może wydać się to śmieszne, ale są to często duże i przestronne auta by mogły pomieścić ilość rzeczy jaką dany stylista ma do przewiezienia. Reasumując zawód ten wiąże się z ogromna odpowiedzialnością,by po zabiegu osoba nie wyglądała jak clown,posiadaniem pewnej kondycji by mieć siłę na przeniesienie sprzętu w odpowiednie miejsce i z kosztami jakie niesie szkoła młodych wizażystów i artystów twórczych.

Similar Posts